شما اینجا هستید: Homeاخبارمسیر رو به رشد فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری در اروند

مسیر رو به رشد فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری در اروند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از آخرین دستاوردها و پروژه های در حال اجرای این سازمان بازدید به عمل آورد.

در این سفر سه روزه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری دبیرخانه، از ظرفیتها و پتانسیل های این منطقه، بندر خرمشهر، قطبهای فعال صنعتی از قبیل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، شهرک صنایع دریایی ساحل اروند، کارخانه های GLX، فسفات کارون، کربو سیلیسیم آبادان و ساقه زرین اروند نیز بازدید به عمل آمد.
سید ابراهیم میرموسوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گفت: پروژه در حال اجرای کارخانجات فولاد کاوه اروند و همچنین پروژه اتصال راه آهن بندر امام، شلمچه به بصره نیز از برنامه های بازدید معاونت محترم اقتصادی و سرمایه گذاری دبیرخانه بود.
وی در پایان یاد آور شد: افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم خودرو وارداتی مستقر در اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، فازهای 5 و 6 نیروگاه برق تولید و گسترش صبا در شهرک صنعتی خرمشهر و شرکت در نشست خبری با محوریت فعالیتهای اقتصادی و سرمایه گذاری و با حضور مدیر عامل، قائم مقام و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان از برنامه های سفر معاون محترم اقتصادی و سرمایه گذاری دبیرخانه می باشد.