شما اینجا هستید: Homeاخبارمراسم کلنگ زنی نوسازی و بهسازی معابر شهرک صنعتی خرمشهر در سالروز سوم خرداد و تولد دوباره اروند

مراسم کلنگ زنی نوسازی و بهسازی معابر شهرک صنعتی خرمشهر در سالروز سوم خرداد و تولد دوباره اروند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، اسماعیل زمانی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره گفت: کلنگ عملیات نوسازی و بهسازی محدوده 170 هکتاری شهرک صنعتی خرمشهر با اعتبار 150 میلیارد ریال و به طول 14 کیلومتر به زمین زده شد.
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره افزود: پروژه نوسازی و بهسازی معابر محدوده 170 هکتاری شهرک صنعتی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال امروز کلنگ زنی شد که در این پروژه اصلاح هندسی تقاطع ها، ایجاد شبکه جمع آوری آبهای سطحی نیز دیده شده است. علاوه بر آن کلنگ زنی احداث شبکه گاز در محدوده 170 هکتاری در قراردادی مجزا و همزمان با این پروژه کلنگ زنی شد.
اسماعیل زمانی در خصوص اهداف این پروژه عنوان کرد: نظر به اهمیت و جایگاه شهرک صنعتی خرمشهر در منطقه آزاد اروند از نظر تولید و پویایی صنعتی و همچنین مولد بودن این شهرک در زمینه اشتغال و کارآفرینی، اصلاح معابر جدید، سامان دهی معابر موجود، اصلاح هندسی و بهبود ایمنی تردد در سایت صنعتی خرمشهر، تکمیل زیرساختهای ضروری به منظور استقرار سرمایه گذاران و صنعتگران و هدایت و جمع آوری روان آبهای سطحی از مهمترین اهداف راه اندازی این پروژه می باشد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: همزمان با تولد دوباره و آغاز حصار کشی منطقه آزاد اروند، توسعه عمرانی و معماری و ساختار شهری منطقه آزاد اروند از اولویتهای این سازمان در جهت تحقق آبادانی خرمشهر و خرمی آبادان می باشد.