شما اینجا هستید: Homeاخبارافتتاح مجتمع تجاری اروند به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر همزمان با تولد اروند

افتتاح مجتمع تجاری اروند به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر همزمان با تولد اروند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، اسماعیل زمانی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمان گفت: همزمان با روز آزاد سازی خرمشهر و سوم خرداد، مجتمع تجاری اروند، رسما کار خود را آغاز کرد.
اسماعیل زمانی افزود: مجتمع تجاری اروند با مساحتی بالغ بر 20 هزار متر مربع و در سه فاز کار خود را آغاز کرد. در فاز اول 198 غرفه با موضوع تجارت آزاد کار خود را آغاز کردند و در بخش دوم 60 غرفه با موضوع و محوریت برندها و در فاز سوم ترکیبی از تجارت آزاد و برندها در 52 غرفه کار خود را تکمیل خواهد نمود.
وی در خصوص توسعه و رونق این مجتمع گفت: سرمایه گذاران مجتمع تجاری اروند با مطالعه و بررسی بازارهای پررونق خاورمیانه و شرق آسیا فعالیت خود را در این منطقه آغاز نمودند و در اهداف بلند مدت خود برنامه هایی از قبیل راه اندازی ساختمان خرید عمده و پخش در سراسر کشور، اختصاص ناوگان حمل و نقل ویژه مجتمع، فستیوال های فصلی، تورهای گردشگری یک روزه استانی در نظر گرفته شده است.
اسماعیل زمانی در خصوص دیگر قابلیتها و امکانات این مجتمع افزود: در حال حاضر مجتمع تجاری اروند علاوه بر غرفه های فروش کالا ، کافه ، رستوران های صحرایی و فست فود و پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بیش از 500 دستگاه خودرو می باشد.
مدیر عامل سازمان منطق آزاد اروند در پایان خاطر نشان کرد: امید است با راه اندازی و فعالیت این مجتمع تجاری زمینه برای گسترش تجارت و بازار آزاد در منطقه و بالا رفتن سطح معیشت مردم غیور و قهرمان منطقه آزاد اروند فراهم شود و این امر جز با یاری خداوند و تلاش و همکاری و همیاری همه سازمانها، ارگانها و موسسات و دستگاههای اجرای منطقه میسر نخواهد شد.