شما اینجا هستید: Homeاخباربهره برداری از شرکت تولید سازه های فلزی فراساحل در منطقه آزاد اروند

بهره برداری از شرکت تولید سازه های فلزی فراساحل در منطقه آزاد اروند

شرکت بین المللی پترو براسان تولید کننده و سازنده انواع سازه های فلزی فراساحل در شهرک صنعتی منطقه آزاد اروند به مرحله بهره برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد اروند، اسماعیل زمانی گفت: شرکت بین المللی پترو براسان با ظرفیت سالانه هزار تن انواع سازه های فلزی فراساحل در سایت صنعتی خرمشهر به بهره برداری رسیده است.
وی گفت: این شرکت تولید کننده دک و پلتفرم سکوهای کوچک دریایی است که هم اکنون در حال آماده سازی این دک ها به منظور استفاده در سکوهای نفتی سلمان است.
مدیر عامل منطقه آزاد اروند گفت: این شرکت با سرمایه گذاری بیش از 211 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 3400 متر مربع موجب اشتغالزایی مستقیم 45 نفر در بخش تولید و پشتیبانی شده است.
زمانی تصریح کرد: سازه‌های فراساحلی نظیر سکوهای نفتی در ایران جهت دستیابی به منابع ارزشمند دریایی در خلیج‌فارس، دریای عمان و دریای‌خزر از اهمیت خاصی برخوردار هستند.
وی با اشاره به اهمیت سال اقتصاد و فرهنگ افزود: هدف منطقه آزاد اروند حمایت از تولید و سرمایه گذاران است و مطمئنا سرمایه گذاری در عرصه صنعت موجب اشتغالزایی مولد و تولید ثروت در منطقه و کشور خواهد شد.
گفتنی است هم اکنون بیش از 80 واحد تولیدی و صنعتی فعال در سایت صنعتی منطقه آزاد اروند وجود دارند که در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت می باشند.